O mnie

Mam na imię Eliza i lubię gotować, ale to już pewnie wiesz.
Moje życie jest nierozerwalnie związane z Warszawą. Tu się urodziłam i tu wychowałam, kocham to miasto i nie widzę dla siebie miejsca nigdzie indziej.
Z wykształcenia jestem psychologiem, obecnie na urlopie macierzyńskim. Od kilku lat jestem także spełnioną żoną i mamą dwójki cudownych dzieci: trzyletniej Łucji i rocznego Alka. To wokół nich kręci się teraz mój świat. Noce są krótsze, poranki wcześniejsze, dni dużo bardziej intensywne, ale życie szczęśliwsze.
Od  6 lat prowadzę bloga kulinarnego Kuchenny Bałagan. Skąd taka nazwa? No cóż, mam wyjątkowy talent do bałaganienia, a kuchnia po moim gotowaniu wygląda jakby przeszedł przez nią huragan!
Bloga założyłam w momencie, kiedy tak naprawdę nie umiałam gotować. Nie przypuszczałam wtedy, że będę miała czytelników, zaproszenia na warsztaty i że tak bardzo pochłonie mnie blogowy świat.  Blog miał być tylko elektronicznym zbiorem moich ulubionych przepisów, żebym miała do nich stały dostęp i umiała powtórzyć swoje ulubione dania, a stał się moją pasją i sposobem na życie.

Na moim blogu znajdziecie przepisy na dania obiadowe mięsne i jarskie, propozycje dla dzieci i wiele łakoci, które jako łasuch przygotowuję z największą radością. Od 10 lat jestem posiadaczką i wielką fanką Thermomixa. Z jego pomocą gotuję na co dzień, dlatego sporo moich przepisów jest także w wersji na Thermomix.

 

Zapraszam Was do mojego kulinarnego świata, przeżyjmy tę przygodę razem.

 

Pozdrawiam serdecznie,
Eliza Lekiewicz