Konkurs – Makaron wegetariański we włoskim stylu

Wiem, że wśród Was jest wielu miłośników makaronu. Dziś mam coś specjalnie dla Was. Na kuchennym bałaganie właśnie rozpoczyna się konkurs z marką Malma i bardzo fajnymi nagrodami. Chciałabym Was trochę zaangażować, a także zainspirować się Waszymi pomysłami na pyszne makaronowe dania we włoskim stylu. Czekam na Wasze przepisy z makaronem w roli głównej. Warunek jest jeden, zależy mi na przepisach bez mięsa. W końcu jest wiosna i dużo młodych warzyw tylko czeka na schrupanie, a mięso po całej zimie zdecydowanie mi się przejadło. Mogą za to pojawić się dodatki z ryb i owoców morza, bo jakoś nigdy nie mam pomysłu na to, żeby je smacznie połączyć z makaronem.
Mam nadzieję, że majówka i kilka wolnych dni nastroją Was do wymyślenia wielu smakowitych przepisów.

Konkurs-Malma Konkurs - Makaron wegetariański we włoskim stylu
Do wygrania są dwa identyczne zestawy, składające się z 12 paczek makaronu. W skład każdej nagrody wchodzą:
– Makaron Fusilli – 2 szt
– Makaron Penne Rigate – 2 szt
– Makaron Conchiglie Rigate – 2 szt
– Makaron Chifferi Rigate – 2 szt
– Makaron Capellini Nidi- 2 szt

– Makaron Spaghetti – 2 szt

Konkurs-Malma Konkurs - Makaron wegetariański we włoskim stylu
REGULAMIN KONKURSU:
 1. Organizatorem konkursu “Makaron wegetariański we włoskim stylu” jestem ja.
 2. Konkurs trwa od 30 kwietnia 2014 roku do 14 maja 2014.
 3. Zwycięzców konkursu (dwóch) wybiorę sama na podstawie przesłanych i opublikowanych w komentarzu pod wpisem konkursowym przepisów.
 4. Sponsorem nagród jest marka Malma. Po rozwiązaniu konkurs dane osobowe i teleadresowe zwycięzców przekażę agencji reklamowej Synertime, która wyśle nagrody do zwycięzców konkursu.
 5. W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec Polski, bez względu na to, czy posiada bloga czy nie. Nagrody będą wysyłane tylko na terenie RP.
 6. Zadaniem konkursowym jest opublikowanie pod tym wpisem komentarza z przepisem na wegetariański makaron, czyli nie może on zawierać mięsa. Przepisy nie muszą być autorskie, ale w takim przypadku proszę o podanie źródła inspiracji.
 7. Każdy uczestnik konkursu może dodać kilka przepisów na makaron, każdy w oddzielnym komentarzu. Proszę nie dodawać kilku przepisów na raz.
 8. Wszystkie komentarze muszą być podpisane. Jeżeli są publikowane z anonimowego konta, proszę o podpisanie się, żeby nie było później wątpliwości, kto jest autorem zwycięskiego przepisu.
 9. Komentarze nie mogą zawierać zaproszeń i linków do bloga ani żadnej innej formy reklamy.
 10. Na fanpagu kuchennego bałaganu stworzę galerię Waszych włoskich makaronowych propozycji. Zdjęcia możecie wysyłać na mojego maila: kuchennybalagan@gmail.com . W tytule maila proszę napisać “Makaron wegetariański we włoskim stylu”. Zdjęcie nie może zawierać znaków wodnych i odnośników do innych stron. Zdjęcie jest miłym dodatkiem do Waszych konkursowych przepisów, ale nie jest warunkiem uczestnictwa w konkursie.
 11. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na blogu w oddzielnym wpisie w czasie 7 dni od zakończenia konkursu.
 12. Laureaci będą mieli 3 dni na przesłanie mi swoich danych teleadresowych. Jeżeli ich nie otrzymam, wybiorę kolejnych laureatów.

Miłej zabawy!

Konkurs-Malma Konkurs - Makaron wegetariański we włoskim stylu

(Visited 174 times, 1 visits today)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *