Konkurs – pokaz Wirujących Derwiszy

Już w przyszłą środę, 28 maja wybieram się do Sali Kongresowej na występ Wirujących Derwiszy. To prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy interesują się Turcją i jej kulturą. Możemy spotkać się tam razem, ponieważ mam dla Was 6 podwójnych zaproszeń.
Kilka lat temu sama miałam okazję odwiedzić Turcję. To kraj uśmiechniętych i energetycznych ludzi oraz bardzo smacznego jedzenia. Do tej pory czuję w ustach smak cudownego placka Gozleme, który jadałam tam z serem a także shishy, bo właśnie wtedy paliłam ją po raz pierwszy. Samo myślenie o Turcji wprawia mnie w bardzo dobry wakacyjny nastrój i liczę na to, że środowy pokaz Wirujących Derwiszy zabierze mnie do krainy pełnej kolorów i miłych wspomnień. Nie mogę się doczekać!

 

1jh Konkurs - pokaz Wirujących Derwiszy
Jeżeli tak jak ja macie ochotę na spędzenie cudownego i kulturalnego wieczoru, ciesząc oczy pięknym tańcem i słuchając tureckiej muzyki to już w najbliższą środę będziecie mieli taką możliwość. W Warszawie w Sali Kongresowej odbędzie się pokaz Wirujących Derwiszy, których taniec określany jest jako hipnotyzujący. Bilety można wygrać także na portalu Poznaj Turcję i serdecznie zapraszam Was do jego odwiedzenia.
Tym razem zadanie konkursowe jest proste. W komentarzu pod postem napiszcie, jakie danie kuchni tureckiej Was kusi i chcielibyście go spróbować oraz jakie miejsce chcielibyście w Turcji zwiedzić.
REGULAMIN KONKURSU:
  1. Organizatorem konkursu “Konkurs- pokaz Wirujących Derwiszy” jestem ja.
  2. Konkurs trwa od 20 maja 2014 roku do 24 maja 2014.
  3. Zwycięzców konkursu (sześciu) wybiorę sama na podstawie przesłanych i opublikowanych w komentarzu pod wpisem konkursowym postów.
  4. Sponsorem nagród jest Ambasada Turcji. Po rozwiązaniu konkurs dane osobowe zwycięzców przekażę agencji reklamowej Synertime. Dojazd na koszt własny.
  5. Zadaniem konkursowym jest opublikowanie pod tym wpisem komentarza z odpowiedzią na pytania “Jakiego dania kuchni tureckiej chcielibyście spróbować i jakie miejsce w Turcji zwiedzić”.
  6. Wszystkie komentarze muszą być podpisane. Jeżeli są publikowane z anonimowego konta, proszę o podpisanie się, żeby nie było później wątpliwości, kto jest autorem zwycięskiego przepisu.
  7. Komentarze nie mogą zawierać zaproszeń i linków do bloga ani żadnej innej formy reklamy.
  8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w niedzielę 25 maja.
  9. Laureaci będą mieli 2 dni na przesłanie mi swoich danych teleadresowych. Jeżeli ich nie otrzymam, wybiorę kolejnych laureatów.

Miłej zabawy!

1jh Konkurs - pokaz Wirujących Derwiszy

(Visited 88 times, 1 visits today)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *