Kuchenny Bałagan w nowej odsłonie

Dzień dobry, witam Was na nowym Kuchennym Bałaganie! Stało się to o czym myślałam już od bardzo dawna. Po 6 latach prowadzenia bloga wczoraj pożegnałam się z blogspotem, wyszłam ze swojej bezpiecznej strefy komfortu i ruszyłam na swoje.

To dlatego w ostatnich tygodniach pojawiało się tam mało wpisów. Prawie całą moją energię przekierowałam na tworzenie swojej nowej strony, tym bardziej, że robiłam to sama bez zatrudniania zewnętrznej firmy. No dobrze, może nie sama, a z ogromną pomocą mojego męża, który wykonał 3/4 najtrudniejszej pracy, dziękuję Kochanie, bez Ciebie by się nie udało!

Jest jeszcze sporo do zrobienia, dopiero oswajam się z WordPressem, wpadam na nowe pomysły i pewnie przez następnych kilka tygodni będę ulepszać bloga, ale już nie mogłam się doczekać nowej strony. Bardzo się z niej cieszę i mam nadzieję, że Kuchenny Bałagan spodoba się przede wszystkim Wam i będzie wygodniejszy w obsłudze, niż dotychczas.

patera_małe_pelneel Kuchenny Bałagan w nowej odsłonie

Oprócz zmiany domeny i wyglądu strony, cały blog przeszedł lekki lifting. Kilka tygodni temu blog zyskał logo, a teraz dodatkowo pojawiły się nowe pozakulinarne kategorie, bo czasem mam ochotę podzielić się z Wami czymś więcej niż tylko przepisem na potrawę.

Oczywiście kulinaria nadal będą wiodącym nurtem Kuchennego Bałaganu, ale pojawią się także elementy lifestylu i parentingu. Jeżeli brakuje Wam czegoś na blogu, jest coś o czym chcielibyście u mnie poczytać, to podzielcie się ze mną swoimi uwagami, a na pewno je przemyślę.

Zapraszam i życzę miłej lektury,

Eliza

patera_małe_pelneel Kuchenny Bałagan w nowej odsłonie

(Visited 112 times, 1 visits today)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *